Home  /  2018  /  октомври
24
ср @ 20:00
октомври 2018

МОВИМЕНТО / ВАРИАЦИИ

  Българска програма 2018            Коментарите са изключени за МОВИМЕНТО / ВАРИАЦИИ

Пет миниатюри и едно интервю на тема движение 24.10 (сряда), 20:00 ДНК – пространство за съвременен танц и пърформанс Пл. … Continue →

24
ср @ 16:30
октомври 2018

КОЕТО ОСТАВА

  Българска програма 2018            Коментарите са изключени за КОЕТО ОСТАВА

24.10 (сряда) 16.30 и 18.00 Център за култура и дебат „Червената къща“ Ул. „Любен Каравелов“ 15 Документален театър / променада … Continue →

22
пн @ 18:00
октомври 2018

ИСТОРИЯТА НА ВЧЕРАШНИЯ ДЕН

  Българска програма 2018            Коментарите са изключени за ИСТОРИЯТА НА ВЧЕРАШНИЯ ДЕН

22.10 (понеделник), 18:00 Галерия „Етюд“ Ул. Цанко Церковски 34, площад Журналист Невербален театър 70 мин. Местата са ограничени – препоръчва … Continue →

22
пн @ 14:00
октомври 2018

РАЗВИТИЕ НА НОВА ДРАМАТУРГИЯ

  Образователна програма            Коментарите са изключени за РАЗВИТИЕ НА НОВА ДРАМАТУРГИЯ

УЪРКШОП С TИМ ЛОРД (САЩ) И НАЙЛЪН (САЩ) 22.10 (понеделник) 14:00 – 17:00 Театрална работилница “СФУМАТО” (ул. „Димитър Греков“ 2) … Continue →

22
пн @ 10:00
октомври 2018

ТРАНСФОРМИРАЩИ СРЕЩИ

  Образователна програма            Коментарите са изключени за ТРАНСФОРМИРАЩИ СРЕЩИ

ЕДНОДНЕВЕН МАЙСТОРСКИ КЛАС С НУЛО ФАКИНИ (ИТАЛИЯ / ДАНИЯ) 22.10 (понеделник) 10:00 – 17:00 Посолство на Кралство Дания в София … Continue →

21
нд @ 20:00
октомври 2018

ИНТЕРВЮТА С ДУШАТА

  Българска програма 2018            Коментарите са изключени за ИНТЕРВЮТА С ДУШАТА

21.10. (неделя), 20:00 Галерия „Етюд“ Ул. Цанко Церковски 34, площад Журналист Изповед На български език с английски субтитри 55 мин. … Continue →

21
нд @ 18:00
октомври 2018

СЪВЪРШЕНО РОЗОВО

  Българска програма 2018            Коментарите са изключени за СЪВЪРШЕНО РОЗОВО

21.10. (неделя), 18:00 ДНК – пространство за съвременен танц и пърформанс Пл. “България” 1 (срещу фонтаните в подлеза на НДК) … Continue →

21
нд @ 11:00
октомври 2018

STILL TO COME

  Образователна програма            Коментарите са изключени за STILL TO COME

ЕДНОДНЕВЕН УЪРКШОП С РАХЕЛ БАРА (ГЕРМАНИЯ), ИДА ДАНИЕЛ (БЪЛГАРИЯ), АНА ДУБЛЙЕВИЧ (СЪРБИЯ), ФРИДА ЛАУКС (ГЕРМАНИЯ) И ЗРИНКА УЖБИНЕЦ (ХЪРВАТИЯ) 21.10 … Continue →

20
сб @ 20:00
октомври 2018

ЩАСТЛИВИЯТ БЕКЕТ

  Българска програма 2018            Коментарите са изключени за ЩАСТЛИВИЯТ БЕКЕТ

20.10 (събота), 20:00 Център за култура и дебат „Червената къща“ ул. „Любен Каравелов“ 15 Интерактивно театрално представление На български с … Continue →

20
сб @ 14:00
октомври 2018

PURE

  Българска програма 2018            Коментарите са изключени за PURE

20.10 (събота), 14:00 – 18:00 и 19:00 – 21:00 ДНК – пространство за съвременен танц и пърформанс Пл. “България” 1 … Continue →

20
сб @ 10:00
октомври 2018

ВРЕМЕ / ПРОСТРАНСТВО / ЕНЕРГИЯ

  Образователна програма            Коментарите са изключени за ВРЕМЕ / ПРОСТРАНСТВО / ЕНЕРГИЯ

ДВУДНЕВЕН МАЙСТОРСКИ КЛАС ВЪРХУ ПСИХИКАТА В СЦЕНИЧНОТО ИЗПЪЛНЕНИЕ С UNITED COWBOYS /ХОЛАНДИЯ/ 20.10 (събота) – 21.10 (неделя) 10:00 – 17:00 … Continue →

19
пт @ 18:00
октомври 2018

ОПИЯНЕНИЕ И ГНЯВ. ИЗСЛЕДВАНИЯ ВЪРХУ АВТОРИТАРНИЯ ХАРАКТЕР

  Българска програма 2018            Коментарите са изключени за ОПИЯНЕНИЕ И ГНЯВ. ИЗСЛЕДВАНИЯ ВЪРХУ АВТОРИТАРНИЯ ХАРАКТЕР

19.10 (петък), 18:00 Tеатър Азарян Пл. “България” 1 (срещу фонтаните в подлеза на НДК) Театър На български и английски език … Continue →

ACT Festival 2018