Home  /  2018
25
чт @ 18:00
октомври 2018

INVISIBLE REPUBLIC #STILLLOVINGTHEREVOLUTION

  Международна програма 2018            Коментарите са изключени за INVISIBLE REPUBLIC #STILLLOVINGTHEREVOLUTION

25.10 (четвъртък), 18:00 Театър “Азарян“ пл. „България“ 1 (срещу фонтаните в подлеза на НДК) Театър На немски език с български … Continue →

24
ср @ 20:00
октомври 2018

МОВИМЕНТО / ВАРИАЦИИ

  Българска програма 2018            Коментарите са изключени за МОВИМЕНТО / ВАРИАЦИИ

Пет миниатюри и едно интервю на тема движение 24.10 (сряда), 20:00 ДНК – пространство за съвременен танц и пърформанс Пл. … Continue →

24
ср @ 16:30
октомври 2018

КОЕТО ОСТАВА

  Българска програма 2018            Коментарите са изключени за КОЕТО ОСТАВА

24.10 (сряда) 16.30 и 18.00 Център за култура и дебат „Червената къща“ Ул. „Любен Каравелов“ 15 Документален театър / променада … Continue →

24
ср @ 11:00
октомври 2018

ГОВОРЕЙКИ ЗА РЕВОЛЮЦИЯ?

  ПРОФЕСИОНАЛНИ СРЕЩИ 2018            Коментарите са изключени за ГОВОРЕЙКИ ЗА РЕВОЛЮЦИЯ?

(50 години по-късно: свобода, бунт, политически театър или липсата им) 24.10 (сряда), 11:00 – 14:00 Гьоте-институт България ул. „Будапеща“ 1 … Continue →

23
вт @ 20:00
октомври 2018

BUFFET A VIF / SMASHED TO PIECES

  Международна програма 2018            Коментарите са изключени за BUFFET A VIF / SMASHED TO PIECES

ПЪРВИ СТАДИЙ, ПОСЛЕДВАН ОТ ВТОРИ СТАДИЙ 23.10 (вторник), 20:00 ДНК – пространство за съвременен танц и пърформънс пл. „България“ 1 … Continue →

23
вт @ 16:00
октомври 2018

ПРОМЕНИТЕ В САЩ И ТЕАТЪРЪТ

  ПРОФЕСИОНАЛНИ СРЕЩИ 2018            Коментарите са изключени за ПРОМЕНИТЕ В САЩ И ТЕАТЪРЪТ

23.10 (вторник) 16:00 – 19:30 Център за култура и дебат „Червената къща“ ул. „Любен Каравелов“ 15 Работен език: английски През … Continue →

23
вт @ 11:00
октомври 2018

ТОПЛОЦЕНТРАЛА: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ

  ПРОФЕСИОНАЛНИ СРЕЩИ 2018            Коментарите са изключени за ТОПЛОЦЕНТРАЛА: ПРЕЗАРЕЖДАНЕ

ОТВОРЕНА ИНФОРМАЦИОННА СРЕЩА 23.10 (вторник) 11:00 – 15:00 Френски институт България пл. “Петко Р. Славейков“ 3 Работен език: английски С … Continue →

22
пн @ 20:00
октомври 2018

STILL TO COME, A FEMINIST PORNSCAPE

  Международна програма 2018            Коментарите са изключени за STILL TO COME, A FEMINIST PORNSCAPE

22.10 (понеделник), 20:00 Център за култура и дебат „Червената къща“ ул. „Любен Каравелов“ 15 Пърформанс На английски език 75 мин … Continue →

22
пн @ 18:00
октомври 2018

ИСТОРИЯТА НА ВЧЕРАШНИЯ ДЕН

  Българска програма 2018            Коментарите са изключени за ИСТОРИЯТА НА ВЧЕРАШНИЯ ДЕН

22.10 (понеделник), 18:00 Галерия „Етюд“ Ул. Цанко Церковски 34, площад Журналист Невербален театър 70 мин. Местата са ограничени – препоръчва … Continue →

22
пн @ 14:00
октомври 2018

РАЗВИТИЕ НА НОВА ДРАМАТУРГИЯ

  Образователна програма            Коментарите са изключени за РАЗВИТИЕ НА НОВА ДРАМАТУРГИЯ

УЪРКШОП С TИМ ЛОРД (САЩ) И НАЙЛЪН (САЩ) 22.10 (понеделник) 14:00 – 17:00 Театрална работилница “СФУМАТО” (ул. „Димитър Греков“ 2) … Continue →

22
пн @ 10:00
октомври 2018

ТРАНСФОРМИРАЩИ СРЕЩИ

  Образователна програма            Коментарите са изключени за ТРАНСФОРМИРАЩИ СРЕЩИ

ЕДНОДНЕВЕН МАЙСТОРСКИ КЛАС С НУЛО ФАКИНИ (ИТАЛИЯ / ДАНИЯ) 22.10 (понеделник) 10:00 – 17:00 Посолство на Кралство Дания в София … Continue →

21
нд @ 20:00
октомври 2018

ИНТЕРВЮТА С ДУШАТА

  Българска програма 2018            Коментарите са изключени за ИНТЕРВЮТА С ДУШАТА

21.10. (неделя), 20:00 Галерия „Етюд“ Ул. Цанко Церковски 34, площад Журналист Изповед На български език с английски субтитри 55 мин. … Continue →

21
нд @ 18:00
октомври 2018

СЪВЪРШЕНО РОЗОВО

  Българска програма 2018            Коментарите са изключени за СЪВЪРШЕНО РОЗОВО

21.10. (неделя), 18:00 ДНК – пространство за съвременен танц и пърформанс Пл. “България” 1 (срещу фонтаните в подлеза на НДК) … Continue →

21
нд @ 11:00
октомври 2018

STILL TO COME

  Образователна програма            Коментарите са изключени за STILL TO COME

ЕДНОДНЕВЕН УЪРКШОП С РАХЕЛ БАРА (ГЕРМАНИЯ), ИДА ДАНИЕЛ (БЪЛГАРИЯ), АНА ДУБЛЙЕВИЧ (СЪРБИЯ), ФРИДА ЛАУКС (ГЕРМАНИЯ) И ЗРИНКА УЖБИНЕЦ (ХЪРВАТИЯ) 21.10 … Continue →

20
сб @ 20:00
октомври 2018

ЩАСТЛИВИЯТ БЕКЕТ

  Българска програма 2018            Коментарите са изключени за ЩАСТЛИВИЯТ БЕКЕТ

20.10 (събота), 20:00 Център за култура и дебат „Червената къща“ ул. „Любен Каравелов“ 15 Интерактивно театрално представление На български с … Continue →

20
сб @ 18:00
октомври 2018

THIS IS HOW WE DO IT

  Международна програма 2018            Коментарите са изключени за THIS IS HOW WE DO IT

20.10 (петък), 18:00 Център за култура и дебат „Червената къща“ ул. „Любен Каравелов“ 15 Физически театър 50 мин. Създатели, изпълнители … Continue →

20
сб @ 14:00
октомври 2018

PURE

  Българска програма 2018            Коментарите са изключени за PURE

20.10 (събота), 14:00 – 17:00 и 18:00 – 21:00 ДНК – пространство за съвременен танц и пърформанс Пл. “България” 1 … Continue →

20
сб @ 10:00
октомври 2018

ВРЕМЕ / ПРОСТРАНСТВО / ЕНЕРГИЯ

  Образователна програма            Коментарите са изключени за ВРЕМЕ / ПРОСТРАНСТВО / ЕНЕРГИЯ

ДВУДНЕВЕН МАЙСТОРСКИ КЛАС ВЪРХУ ПСИХИКАТА В СЦЕНИЧНОТО ИЗПЪЛНЕНИЕ С UNITED COWBOYS /ХОЛАНДИЯ/ 20.10 (събота) – 21.10 (неделя) 10:00 – 17:00 … Continue →

19
пт @ 18:00
октомври 2018

ОПИЯНЕНИЕ И ГНЯВ. ИЗСЛЕДВАНИЯ ВЪРХУ АВТОРИТАРНИЯ ХАРАКТЕР

  Българска програма 2018            Коментарите са изключени за ОПИЯНЕНИЕ И ГНЯВ. ИЗСЛЕДВАНИЯ ВЪРХУ АВТОРИТАРНИЯ ХАРАКТЕР

19.10 (петък), 18:00 Tеатър Азарян Пл. “България” 1 (срещу фонтаните в подлеза на НДК) Театър На български и английски език … Continue →

30
нд @ 15:40
септември 2018

Българска артистична програма

  Новини            Коментарите са изключени за Българска артистична програма

ОПИЯНЕНИЕ И ГНЯВ. ИЗСЛЕДВАНИЯ ВЪРХУ АВТОРИТАРНИЯ ХАРАКТЕР   Българска програма 2018 19.10 (петък), 18:00 Tеатър Азарян Пл. “България” 1 (срещу фонтаните … Continue →

ACT Festival 2018